Т.С.БОТІКА. Вебінар :Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти щодо підготовки до складання блоків НМТ з історії України та іноземної мови (англійської) у 2023 році

Сьогодні, 23 березня 2023 року, доцент кафедри філософії і права Одеського національного технологічного університету Тетяна Степанівна БОТІКА взяла участь у вебінарі: Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти щодо підготовки до складання блоків НМТ з історії України та іноземної мови (англійської) у 2023 роц.і

У вебінарі взяли участь працівники КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної  освіти імені Василя Сухомлинського» та методичні служби, які опікуються питаннями методичного забезпечення викладання історії України та англійської мови в Одеській, Кіровоградській областях; вчителі (викладачі) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, які викладають історію України мову або англійську мову у випускних класах закладів системи загальної середньої освіти Одеської, Кіровоградської областей.

Тема, яка розглядалася на даному вебінарі, була присвячена організації та проведнню у 2023 році національного мультипредметного тесту.