Г.А.ЧЕРНЯК, І.А.ОСАДЧА: НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВІДБУДОВА УКРАЇНИ: ПРИНЦИПИ ТА ПОЛІТИКА»

28 березня 2023 року в рамках Наукової студентської конференції, секції філософії і права, відбулось засідання круглого столу з темою: Відбудова України: принципи та політика. Засідання підготували викладачі кафедри Г.А.Черняк та І.А.Осадча. Учасники засідання круглого столу студентів четвертого курсу факультету нафти, газу та екології (ГН 439) та факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу(ГРС 405).  Основні доповідачі: студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіГРБ Сербенюк Ю.С.”Особливості соціалізації студентської молоді в сучасній Україні»;              студентка СВО «Бакалавр» ф-ту  нафти, газу та екології Шепеляєва Д.Д. «Культура та соціальні уявлення  студентської молоді на облаштування України після закінчення війни».

Також під час дискусії обговорювались питання   європейської

інтеграція України,  антикорупційної політика, бізнес-середовище,  прискорення економічного зростання міст, ринок праці в Україні, повоєнної відбудови та реформи державного управління України,  освітні реформи під час і після війни та інші питання.