Г.А.ЧЕРНЯК: СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ТА ВИКЛАДАЧІВ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ОДЕСЬКОГО ТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ОНТУ

У рамках спільної роботи викладачів кафедри філософії та права з викладачами соціально-гуманітарних дисциплін коледжів, 2 листопада 2023 року, студентки2 курс,ІМ-05, економічне відділення Одеського технічного професійного коледжу КОЛЕСНІКОВА Єлизавета та РУДОМЕТОВА Віолетта взяли участь у засіданні дискусійного круглого столу студентів  факультету Менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування на тему: “Нагода для дій” – до 75-річчя Декларації з прав людини.

Студенти, під керівництвом викладача правознавства ВСП «ОТФК ОНТУ», викладача вищої категорії Рощіної-Боговик Ю.О., підготували цікавий, насичений багатим пізнавальним матеріалом виступ « Україна: Захист прав людини у власній повсякденній житті». Консультаційну роботу здійснив голова Циклової комісії громадсько-гуманітарних дисциплін ВСП «ОТФК ОНТУ», викладач вищої категорії, викладач-методист Мірошниченко В.О.

Учасники дискусії високо оцінили роботу студентів коледжу.