ФІЛОСОФІЯ ЗДОРОВ’Я. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

3 жовтня 2019 року в спеціалізованій аудиторії кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ пройшло засідання секції «Філософія здоров’я.Теоретико-методологічні засади здорового способу життя» в рамках XІІ Всеукраїнської конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Проблеми формування здорового способу життя молоді».Голова секції – кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри СФіП ШевченкоГ.А., секретар – -кандидат історичних наук, старший викладач кафедри СФіП Мамроцька О.А.

Дванадцять наукових доповідей підготували аспіранти та студенти Одеської національної академії харчових технологій, Одеського національного медичного університету, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» Одеської обласної ради, КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», Київського національного університету харчових технологій.

З  доповідями виступили: аспірант Одеського національного медичного університету Філоненко О.В. Тема доповіді «Вплив регулярної фізичної активності на строки відновлення оптимальності деяких складових статичного ти динамічного стереотипів». З повідомленням «Системне розуміння здорового способу життя» виступила  студентка Ш курсу факультету ММіЛ  ОНАХТ, група ЕМ-361 Кирилова В.П., з повідомленням «Радість і здоровий спосіб життя» виступила студентка  II курсу факультету ММіЛ ОНАХТ Новікова В.С. З особливим інтересом вислухали студенти виступ студента II курсу факультету ММіЛ  ОНАХТ Манженко К.І., на тему: «Я зустрів одного чоловіка, який показав мені красу фізичних вправ». На основі даних соціологічних досліджень студенти Ш курсу факультету ТтаТХПіПБ  ОНАХТ Житкевич А.О., Корнецова К.П., Ольховський І.Р. представили цікаве наукове повідомлення на тему «Виявлення бар’єрів, що заважають вести здоровий спосіб життя студентської молоді».

Наукове керівництво з підготовки студентів ОНАХТ для участі в XІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Проблеми формування здорового способу життя молоді» здійснювали Шевченко Г.А., Черняк Г.А., Дружкова І.С., Тодорова С.М., Мельник Ю.М., Орлова В.О.

В засіданні секції прийняли участь  зав. кафедри Соловей А.О., викладачі кафедри Шевченко Г.А., Черняк Г.А., Тодорова С.М., Черкаський А.В., а також Бурдова Н.М,. Бондаренко В.М.

Галина Черняк