С. А. Дмитрашко отримала диплом Вищої школи педагогічної майстерності ОНАХТ

Кандидат політичних наук, старший викладач С. А. Дмитрашко отримала диплом, що засвідчує підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності Одеської національної академії харчових технологій. Натхненна  атмосфера поєднувалась з практичними освітніми програмами ефективності викладання. За два роки розглянуто важливі проблеми сучасної освіти, підготовлено повний пакет навчально-методичної документації, засвоєно нові знання, проведено відкриту лекцію. Незабутніми є зустрічі з провідними лекторами Вищої школи педагогічної майстерності: Б. В. Єгоровим, Ю. К. Корнієнко, К. Б. Козак, О. О. Тітловою, А. А. Шевченко та іншими викладачами. Поради Г. Й. Євдокимової були надзвичайно доречними у підготовці Пакету навчально-методичної документації з дисципліни «Політологія». Програма підвищення кваліфікації розкриває творчий потенціал і допомагає самореалізації.

Колектив кафедри соціології, філософії і права вітає  Світлану Анатоліївну з отриманням диплому Вищої школи педагогічної майстерності Одеської національної академії харчових технологій та бажає подальшої успішної роботи.