А.О.СОЛОВЕЙ: ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БІЗНЕСУ. ГЛОБАЛЬНИЙ ДОГОВІР ООН»

19 лютого 2024 року відбулась відкрита лекція завідувача кафедри філософії і права Солов’я А. О. для студентів спеціальності 075 факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування, гр. ЕМ-583.

Тема лекції “Історичні аспекти розвитку соціальної відповідальності бізнесу. Глобальний договір ООН”.

В лекції були розглянуті основні концепції соціально відповідального бізнесу, формування соціально відповідального середовища та ролі бізнесу у розвитку соціального середовища. Було підкреслено, що на сучасному етапі у світовій спільноті корпоративна соціальна відповідальність сформувалася як концепція гармонійного і сталого розвитку бізнесу, що заохочує компанії

враховувати інтереси суспільства.

На відкритій лекції біли присутні всі викладачі кафедри та деякі викладачі циклу соціально-гуманітарних наук коледжів Одеського національного технологічного університету.

Лекція відбулась у форматі відеоконференції на базі ZOOM.