День відкритих дверей Одеського національного технологічного університету

16 березня 2024 року у Одеському національному технологічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Не дивлячись на те, що ворог тероризує Одесу, тисне психологічно і майже щоденно обстрілює – ми не здаємося.

Ми продовжуємо готувати наших дітей до дорослого життя і працювати на майбутнє Одеси та України.

Під час заходу молодь познайомилась з Університетом, особливостями та перспективами навчання на наших освітніх програмах, професійними можливостями ОНТУ.

Кожний бажаючий получив консультації щодо Вступу 2024, та став учасником майстер класів від викладачів Університету.

Студенти університету із задоволенням поділилися з гостями своїми враженнями про організацію навчального процесу, можливостями стажувань, практик та відпочинку.