ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ

Однією з форм профорієнтаційної роботи викладачів кафедри філософії і права ОНТУ є профорієнтаційна робота.

Використовуючи таку форму роботи як «Цікаві лекції від викладачів кафедри філософії і права ОНТУ» допомагають майбутнім студентам  університету зробити вибір професії або зорієнтуватися на професію.

18 березня 2024 року, в рамках Тижня факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування  ОНТУ Ірина Анатоліївна ОСАДЧА, ст. викладач кафедри філософії і права ОНТУ зустрілась з

студентами 1 курсу всіх спеціальностей Одеського Фахового коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу.

Близько 100 студентів стали слухачами лекції профорієнтаційного та правового змісту  на тему   «На всіх спеціальностях ОНТУ знайомі з відповідальністю неповнолітніх за скоєння кримінальних правопорушень під час воєнного стану».

Кафедра філософії і права  висловлює подяку  керівництву Одеського Фахового коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу за спільну роботу по організації цього заходу.