ЦІКАВІ ЛЕКЦІЇ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ВІД ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ

На кафедрі філософії і права ОНТУ однією з форм профорієнтаційної роботи викладачів  є читання лекцій профорієнтаційного напрямку  у рамках науково-популярних тем.

Так, 18 березня 2024 року, к.ф.н., доцент кафедри філософії і права ОНТУ Г.А. Шевченко, на зустрічі зі студентами Одеського Механіко-технологічного фахового коледжу, 2 курс, спеціальності: “Бродильне виробництво і виноробство”, ” Зберігання, консервування та переробка м’яса”, “Технологічна експертиза та безпека харчових продуктів” прочитала лекцію на тему: «Що передбачали античні філософи  про  спеціальності  ф- ту  ММтаПА та університету».

Запропонована тема лекції викликала жвавий інтерес у студентів, сприяла розвитку дискусії та інтерес до спеціальностей університету.

Захід пройшов рамках Тижня факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ у форматі відеоконференції на базі ZOOM.