ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ НА КАФЕДРІ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА: ПИТАННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Однією з форм профорієнтаційної роботи викладачів кафедри філософії і права ОНТУ є  інтелектуальні зустрічі.

18 березня 2024 року студенти  2 курсу Одеського технічного фахового коледжу зустрілись з к.ф.н., доценткой  кафедри філософії і права, директоркой центру міжнародної діяльності Одеського національного технологічного університету  С.М.Тодоровою.

Під час зустрічі студенти ознайомились з міжнародною діяльністю університету, дізналися про  міжнародну  академічну  мобільність, форми  академічної мобільності, міжнародну студентську програму ERASMUS, програму подвійних дипломів.

Захід пройшов у  рамках Тижня факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ у форматі відеоконференції на базі ZOOM.