А.СОЛОВЕЙ,Т.БОТІКА:ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНО-ІСТОРИЧНОЇ СВІДОМОСТІ

Сьогодні, 26 березня 2024 року, в Одеському національному технологічному університеті, розпочала роботу студентська  наукова конференція здобувачів вищої освіти.

Секція філософії і права до першого дня роботи конференції підготувала студентів, які вели свою науково-дослідну роботу в площині історико-культурологічних знань. Основні доповіді підготували студенти факультету  Інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу (гр.ГРС 102,а,б). В кожній науковій роботі простежувалася ідея формування національно-історичної свідомості молоді. Як відмічали наукові керівники А.О. Соловей та Т.С. Ботіка  – на сучасному етапі розвитку України, коли існує пряма загроза денаціоналізації, втрати державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави, є нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення кроків, спрямованих на формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Тому ми і працювали в напрямку  національно- історичної свідомості. Більш 20 студентів стали учасниками засідання.

На засіданні секції з доповідями виступили:

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Бабиніна А.В.  з темою «Історія України та української культури як невід’ємна частина всесвітньої історії»;

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Чехова В.В., з темою «Головні етапи становлення Київської Русі»;

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Македон Г.Ф., з темою «Хрещення Київської Русі – важливий етап державотворення та культурного розвитку»;

Студент СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Мусурін Д.О., з темою «Ярослав Мудрий як історична постать та державний діяч»;

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Попова А.С., з темою «Богдан Хмельницький та його вплив на історію України;

Студентка СВО «Бакалавр» ф-ту ІТХіРГБ Петрова Х.Р., з темою «Козацтво: історія і початок».

Секретар засідання секції «Філософія і право» студентка ВВ. Чехова.

Захід пройшов у форматі відеоконференції на базі ZOOM.