Студентські конференції в технікумах ОНАХТ

З 19 по 24 травня в технікумах ОНАХТ за участю кафедри соціології, філософії і права пройшли студентські конференції.

19 травня у Технікумі промислової автоматики пройшла щорічна історична науково-краєзнавча конференція на тему «Історія Одеси в особах». Студенти із зацікавленістю розповідали про Дюка де Рішельє, М.С. Воронцова, Леоніда Утьосова, Ісаака Бабеля, Іллю Швигіна та інших відомих представників нашого міста. У конференції брали участь студенти: Технікуму промислової автоматики, Технікуму газової і нафтової промисловості, Механіко-технологічного технікуму, Одеського технічного коледжу. Учасникам конференції були вручені грамоти.

24 травня викладачі суспільних дисциплін Технікуму газової і нафтової промисловості підготували театралізовану студентську науково-практичну конференцію «Одесса – мой город родной (Прогулки по Одессе)».

Конференції відвідала к.і.н., ст.викл. Ботіка Т.С., яка відмітила високий рівень виступів студентів.

Коллаж4

img_1180_483x322