Навчально-методичний семінар кафедри

27 июня 2017 02

Навчально-методична робота кафедри здійснюється відповідно до затвердженого плану під керівництвом завідувача кафедри професора Ангелова Г.В.

27 червня 2017 року пройшло чергове засіданні Навчально-методичного семінару кафедри, на якому обговорювалися найважливіші питання методичного забезпечення викладачами кафедри навчального процесу у 2016-2017 навчальному році.  Перш за все: про навчально-методичне забезпечення навчального процесу, про хід реалізації кредитно-модульної системи, про критерії оцінки знань студентів, про організаційно-методичне забезпеченні викладання гуманітарних дисциплін, про хід комп’ютеризації навчального процесу, про результати проведення сесії.

Соловей Черняк Черкасский Ботка Осадчая и Мордовец Шевченко АА Михайлова В Л 27_06_2017 004 Иванов Е В

Центр інформаційного забезпечення кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ