Філософія XXI сторіччя: друге засідання підсекції філософії в рамках міжвузівської наукової студентської конференції 2018-2019 н.р.

28 березня 2019 року відбулося засідання підсекції філософії в рамках міжвузівської наукової студентської конференції 2018-2019 н.р. Науковий керівник – к.ф.н., доцент, професор кафедри соціології, філософії і права Шевченко Г.А.

На засіданні були заслухані виступи студентів ф-ту ІТХІРГБ за темами: Основні філософські ідеї Джуліани Баджині у книзі “Прийом его” (2011 р.); Філософські погляди Жана Бодрийяра; Творчість Ноама Хомскі. “Розуміння влади” (2002 р.); Основні філософські ідеї Сема Харріса у книзі “Свобода волі” (2012 р.); Як відбувається свобода мислення? Основні положення книги Даніеля Канемана “Думати швидко і повільно” (2011 р.); Політична філософія Майкла Сендела “Справедливість” (2009 р.); Практична етика у книзі Пітера Сінгера “Життя, котре ви можете врятувати” (2009 р.); Наукові ідеї Нассима Ніколаса Талеба у книзі “Чорний лебідь” (2007 р.); Основні філософські ідеї Славоя Жижека у книзі “Життя наприкінці часів” (2010 р.).

Наукові повідомлення підготували студенти ф-ту ІТХІРГБ Олійник О.О.,Масюк К.Ю., Драчук А.С., Голімбевська В.С.,

Талпа С.О., Яркова І.І., Косован Д.В., Леонідова Г.О., Кушнір Я.В.