3 квітня 2019 р. на кафедрі соціології, філософії і права спеціалістом управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Дехтярьовою Тетяною Олександрівною була проведена лекція на тему “Я маю право голосу!” у межах реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я маю право”.

Студенти груп ЕН-121, МТЕ-21, ФЕБ-201, ЕМ-151, ЕЕ-414 зі жвавим інтересом прослухали лекцію щодо реалізації виборчого права в Україні.

Дехтярьова Тетяна Олександрівна відповіла на чисельні запитання студентів щодо реалізації їх прав у виборчому процесі.

Зустріч була організована ст.викладачем кафедри Осадчою І.А. У заході взяли участь завідувач кафедри Соловей А.О., викладачі Пурцхванідзе О.В., Черняк Г.А., Черкаський А.В., Іванов Є.В., Бурдова Н.М.

Так само на лекції була присутня директор центру маркетингу і реклами Академії кандидат технічних наук, доцент Кордзая Н.Р.