Начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП в Одеській області полковник Капуляк В.П. провів бесіду щодо протидії булінгу

9 квітня 2019 року, о 9.30, в аудиторії Б-326 начальник відділу ювенальної превенції Головного управління в Одеській області полковник Капуляк В.П. провів бесіду щодо протидії булінгу.
Бесіда була присвячена правовим аспектам протидії булінгу та юридичної відповідальності за цькування.

Віталій Петрович у своєму виступі дав роз’яснення відмінностей буллінг від акту насильства, звернув увагу на характерні ознаки буллінгу. Також дав характеристику учасників буллінгу, привів широку статистику буллінг по Україні в цілому і по одеській області зокрема.

Бесіда була проведена серед студентів ф-тів ФІТХіРГБ та ФТВтаТБ, за участю викладачів кафедри соціології, філософії і права.

Зустріч з начальником відділу ювенальної превенції Головного управління в Одеській області полковником Капуляком В.П. підготувала ст.викладач кафедри Осадча І.А.