Виховна година присвячена 210-й річниці з дня народження Миколи Гоголя.

9 квітня 2019 р. доцент Шишко О. Г. провів виховну годину у групі 111 факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки, яка була присвячена 210-й річниці з дня народження Миколи Гоголя.

На прикладі літературної творчості видатного письменника було акцентовано увагу на актуальних питаннях історії України 17-19 століть та значенні творчості мистця для сьогодення.

На слайдах було продемонстровано місця Полтавщини – Василівку, Сорочинці, Диканьку, Опішню, – з якими були пов’язанні дитячі та юнацькі роки письменника та які було відображено у його творах, а сьогодні входять до одного з визначних туристичних маршрутів Полтавщини. Також було продемонстровано світлини 10-річної давнини, коли студенти ф-ту НТтаІМ з нагоди 200-річчя з дня народження Миколи Гоголя відвідали пам’ятні гоголівські місця Полтавщини.