Нові плани на весняний  семестр 2016-2017 навчального року

У перший навчальний день нового весняного семестру 2016-2017 навчального року пройшло чергове засідання кафедри соціології, філософії та права.

Згідно порядку денного, всі викладачі кафедри відзвітували про виконання індивідуальних планів роботи і про виконання завдань з дистанційного навчання.

Завідувач кафедри професор Ангелов Г.В. поінформував членів кафедри про результати підготовки проведення 30 березня 2017 року «Дня кафедри» і про особливості педагогічної роботи з соціально незахищеними студентами

Заступник завідувача кафедри доцент Соловей А.О. ознайомив присутніх з питаннями вдосконалення системи в оцінці знань студентів, публікацій в Рекламном журналі і газеті «Освіта України», а так само з планом кафедри з підготовки до 115-річного ювілею Академії.

Інформацію «Про організацію висвітлення роботи кафедри в соціальних мережах, на сайті факультету і кафедри» представила доцент Ботіка Т.С.; про виконання окремих пунктів плану академії на 2017 рік розповів доцент Іванов Є.В.

Члени кафедри затвердили план профорієнтаційної роботи, представлений доцентом Мельником Ю.М.

зк 0011 ААА зк 0006 зк 0010 зк 0001

Центр інформаційного забезпечення кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ