А.О.СОЛОВЕЙ: КОНТЕНТ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПРАВА ОНТУ

Вже понад 5 років на кафедрі філософії та права працює сай кафедри та пост у Facebook. Над створенням контенту, публікацією, редагуванням, зміною змісту, організацією роботи сайту та посту, процедури управління робочим процесом, а також комунікацію з центральним інтерфейсом університету, забезпечують два викладачі кафедри: Галина Анатоліївна Черняк та Тетяна Степанівна Ботіка.

На таких веб-ресурсах центральна категорія – новини, які висвітлюють роботу всіх членів кафедри, заходи та плани не лише кафедральні, а й інститутів, коледжів, що входять до складу університету, та самого університету. Активними учасниками створення контенту є викладачі кафедри, особливо Орлова В.О., Осадча І.А., Шевченко Г.А., Черкаський А.В., Шишко О.Г.

Сподіваємося, що адміністраторам ресурсів, спільно з усіма членами кафедри вдасться надалі урізноманітнити тематику контенту та веб-інтерфейс публікацій.